סדנת שוקולד לילדים

סדנת שוקולד לילדים - כי מותר לשחק עם אוכל

יום ההולדת של ילדכם מתקרב ואתם מחפשים סדנא לילדים מהנה וייחודית שהצלחתה מובטחת. אחת האפשרויות היותר מוצלחות ומבוקשות היא ללא ספק סדנת שוקולד כפי שמציעה סדנאות בסטייל. החברה המצליחה עורכת סדנאות שוקולד לילדים לימי הולדת ואירועים נוספים בכל רחבי הארץ בכל כתובת מבוקשת.

מדובר בסדנאות מתוקות במיוחד, שלשם שינוי מרשות ומעודדות לשחק עם אוכל, להכניס לתוכו את הידיים, לערבב, לבחוש, ליצור, לפסל, לקשט וכמובן גם להתלכלך וללקק הרבה שוקולד משובח במיוחד. שלל הקינוחים המתוקים, המוצעים גם עם מפל שוקולד ועוד המון הפתעות טעימות, יכולים לשמש כחלק מכיבוד יום ההולדת וכשי נהדר שהילדים יוכלו לקחת עימם הביתה.

כי פעם בשנה מותר להסיר את הרסן

אין ילד שלא אוהב מתוק ועדיף כמה שיותר. בגלל האהבה הממכרת הזו אנו נוטים להגביל אותם לכמות המתוק המותרת ביום. ואולם, פעם בשנה ביום ההולדת משוחרר הרסן, כדי שילדכם והחברים שלו יוכלו ליהנות מהרבה מתוק ושוקולד. לכן, אין כמו המועד הזה בכדי להפתיע ולענג אותם בסדנת שוקולד לילדים שתעניק למשתתפים תענוג רצוף, מספק וכמובן מתוק במיוחד.

ערך מוסף עם חגיגת חושים נהדרת

סדנת שוקולד ליום הולדת מעניקה הזדמנות יוצאת דופן לילדכם, לא רק לאכול שוקולד אלא גם ללמוד אודותיו, להכיר את תכונותיו ולדעת ליצור ממנו ממתקים מעשי ידיו. היצירה מפעילה את כל חושי הילד, כגון חוש המישוש עם הרבה חקירה דרך מגע, יצירה, עיצוב ופיסול בשוקולד. בנוסף, היא את חוש הראייה ואת הרצון ליצור מהשוקולד קינוחים יפים כיד הדמיון הטובה. כמו כן, היא מפעילה את חוש הריח עם ניחוחות של שוקולד, את חוש השמיעה עם קולות נהדרים של שוקולד במצבי צבירה שונים, וכמובן את חוש הטעם עם ליקוקים וטעימות לכל אורך הסדנה. כך לזוכים הילדים בחגיגת חושים חווייתית, נפלאה ומהנה, מלאה בערך מוסף של עשייה וחדוות יצירה.

סדנאות שוקולד בכל מקום ולכל מטרה

בזכות ניסיון רב בתחום, גישה נכונה לילדים והתנהלות מקצועית, יש לנו את היכולת לספק סדנאות שוקולד מצליחות לילדים בכל מקום בארץ ועבור שלל מטרות ואירועים. בין היתר אנו עורכים סדנאות שוקולד לילדים עבור ימי הולדת, בר או בת מצווה, מסיבות, חגים, אירועים קהילתיים ועוד. כמו כן, את הסדנאות נוכל להעביר בבית שלכם, באולם, חצר, בגן או בית הספר וגם בסטודיו שלנו. תכני הסדנא יותאמו לגיל ומספר המשתתפים, לאורך מבוקש ולאופיו של האירוע.

הזמנת סדנת שוקולד לילדים

להזמנת סדנת שוקולד לילדים ליום הולדת או כל אירוע אחר, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סדנאות בסטייל בטלפונים 054-6509419 ו- 054-2150528 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

סדנאות סטייל

נבנה ע״י אדאקטיב © כל הזכויות שמורות לסדנאות סטייל